Аромотерапія проти головного болю

Аромотерапія проти головного болю

При головних болях прекрасно допомагає ароматерапия. Ось декілька найпростіших рекомендацій.
Почніть із створення «кімнати відпочинку». Для цієї мети краще всього підійде спальня. Закрийте штори і, якщо хочете, включите заспокійливу музику.
Від головного болю особливо добре допомагають ефірні олії лаванди і троянди. Додайте в невелику ємність з холодною водою 8 крапель одного з цих масел або по 4 краплі кожного з них. Опустіть туди на 1 мін чисту бавовняну носову хустку або махрову серветку.
Відіжміть тканину, ляжте і накрийтесь ковдрою. Покладіть вологу тканину собі на лоб, закрийте очі і постарайтеся розслабитися. Протягом 5 мін зусередьтесь на своєму диханні і не напружуйте м’яза. Якщо в голові з’являться тривожні думки, визнайте їх існування і відкладіть у сторону, щоб пізніше обдумати.
Якщо вам ніде прилягти або немає на це часу, зробіть змоченим в ефірній олії пальцем легкі кругові рухи по шкірі лоба, скронь, за вухами і на задній частині шиї.
На відміну від більшості ефірних олій масла лаванди і троянди можна наносити безпосередньо на шкіру.


Ключові слова статті:
Головні болі

Читайте також

ЛФК при хворобі Паркінсона

Рекомендовано займатися гімнастичними вправами при хворобі Паркінсона . Разом з медикаментозним лікуванням вони допоможуть продовжити рухову активність, покращити якість життя.

Харчування проти хвороби Альцгеймера

Те, що ви їсте, може вплинути на виникнення і прогрес хвороби Альцгеймера. Люди, що дотримуються середземноморської дієти, на 40% менше

Реабілітація при радикуліті

Радикуліт — запалення корінців спинного мозку. Він, переважно, спостерігається в попереково-крижовому відділі хребта. Радикуліт може виникати самостійно або бути наслідком