Фітотерапія проти інсульту

Фітотерапія проти інсульту

Візьміть по 1 ст. л. квіток ромашки, бузини чорної, листя м’яти і залити 3 склянками окропу. Наполягати протягом 2 ч, процідити і підсолодіть медом. Пити по 1 склянці перед їдою 3 рази в день.
Візьміть по 1 ст. л. трави фіалки польової, пасльону чорного, звіробою, посконникаконоплевидного і залити 1 л окропу. Наполягати протягом 2 ч, процідити і підсолодити медом. Випити увесь настій протягом дня.
Візьміть по 4 ст. л. подрібненої трави фіалки польової, квіток календули, квіток жовтця їдкого, кореневищ там’яну і залити 1 л спирту. Заховати на
20 днів в темному місці, періодично струшуючи, і проціджувати. Розітрвть паралізовані місця цією сумішшю протягом 10-15 мін, потім обтирати їх водою з молоком і маслиновою олією. Такі масажі робити упродовж 20 днів.
Візьміть 100 г пустирника, 100 г омели білої, 100 г квіток глоду. 2 ст. л. збору з вечора засинати в термос і залити 2 склянками окропу. Уранці процідіть. Приймати по 100 г 4 рази в день.
Візьміть 75 г квіток гречки, 75 г квіток глоду, 100 г м’яти. 2 ст. л. збору з вечора засинати в термос і залити 2 склянками окропу. Уранці процідіть. Розділити на 4 прийоми і випити протягом дня.
Візьміть по 1 частини трави хвоща і кори жостеру, 2 частини багульника і 3 частини трави пустирника. Залити 2 ст. л. суміші 0,5 л окропу. Кип’ятити протягом 10 мін, укутати і наполягати півгодини, остудити і процідити. Приймати по 1/3 склянки 3 рази день після їди. Візьміть в рівних пропорціях траву пустирника, квіток глоду, листя омели. Залийте 4 ст. л. суміші 1 л окропу і протягом 8 ч. Приймати по 1/2 склянки 3 рази в день через 1 ч після їди.
Візьміть по 1 частини плодів глоду, ниркового чаю, адоніса весняного, по 2 частини м’яти перцевої і сушеницы болотяною і 3 частини трави пустирника. Подрібніть. Залийте 2 ст. л. суміші 0,5 л окропу і кип’ятити 10 хвилин.Охолодіть і процідіть. Приймати по пів склянки 3 рази в день після їди.
Візьміть 5 ст. л. подрібнених молодих (цього року) голок ялини або сосни, по 2 ст. л. подрібнених плодів шипшини і цибульного лушпиння. Залийте 0,7 л води, довести до кипіння і варити на слабкому вогні протягом 10 хв. Процидіть і пити замість води протягом дня від 0,5 л до 1 л. Термін лікування 4 місяці.
Візьміть по 20 г трави деревію і омели і по 50 г фукусу пузирчастого і цистозіри бородатої. Наполягти 1 ст. л. з верхом суміші в склянці холодної води протягом 3 годин. Потім проварити протягом 5 мін і наполягти протягом 15 хв. Випити за день ковтками.


Ключові слова статті:
Інсульт

Читайте також

Безопераційне лікування міжхребцевих гриж

Встановлений діагноз міжхребцева грижа, як правило, автоматично означає тривалий прийом лікарських препаратів і вирішення питання про оперативне втручання. Але не

Чинники, що викликають захворювання хребта

Існує дуже багато причин, здатних привести до розвитку захворювань хребта. Ми поговоримо лише про ті чинники, запобігти згубному впливу яких

Остеохондроз (шийного, грудного, поперекового відділів хребта)

Якщо Вам поставили діагноз остеохондроз хребта — не хвилюйтеся. Жити активно, без болю, ліків і операцій можна! Використовувати в лікуванні