Неврологічні хвороби

Неврологічні хвороби

Роздратування ступні передається по нервах в мозку, взаємодіючи там з духом, і таким чином породжує відчуття болю.

Декарт

Рух, дотик, мислення, мова, читання, підтримка постійності внутрішнього середовища організму, здатність адаптуватися до умов довкілля, що міняються, регуляція діяльності внутрішніх органів усі ці і багато інших життєво важливих функцій можливі тільки завдяки нервовим імпульсам, постійно існуючим в нашому організмі, що забезпечують його гармонійний стан.

Ураження периферичної нервової системи є однією з найважливіших проблем неврології і складають майже половину неврологічної захворюваності у дорослих. Ушкодження може бути випадковим — травма, інфекційне захворювання (сифіліс, туберкульоз, малярія, поліомієліт, дифтерія і інші). Багато захворювань ендокринної системи супроводжуються ураженням периферичної нервової системи. Болі в спині, оніміння в руках, болі, що тягнуть, в ногах — це те, з чим ми стикаємося хоч би раз в житті. Такі прояви також є ознаками ураження периферичної нервової системи.

Хтось скаже: «Краще не знати про свої хвороби і спати спокійно». Проте, фахівці дотримуються іншої точки зору : знання — це сила, і завдяки цим знанням ми зможемо попередити хворобу і тим самим поліпшити якість життя.Комплекси вправ кінезітерапії виконуючи які Ви, наприклад, можете мінімізувати загострення болів в спині або взагалі позбавитися від них, а також прості, але дуже важливі за ради поліпшення способу життя за рахунок живлення і терапії народними засобами.

Маючи певний багаж знань, Ви не повинні переживати почуття незручності, якщо попросите лікаря призначити вам додаткове обстеження або поцікавитеся з приводу тих або інших методів лікування, про які Ви знаєте, — це ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Будь ласка, пам’ятайте, що при виникненні будь-якого роду нездужання необхідно терміново звернутися до лікаря і обов’язково консультуватися з усіх питань з досвідченими фахівцями.


Читайте також

Дизрегуляционная патологія в неврології

Останніми роками повсюдно спостерігається збільшення частоти і тяжкості цереброваскулярних захворювань. Не лише церебральних інсультів, але і хронічних форм, до яких

Пухлини центральної нервової системи

Пухлини головного і спинного мозку є особливою групою новоутворень, що істотно відрізняються по своїй біології, топографії, специфіці поширення на навколишні

Атеросклероз. Ішемічна хвороба серця

Атеросклероз коронарних артерій, ішемічна хвороба серця і її прояву : стенокардія, інфаркт міокарду, серцева недостатність, різні аритмії — усі ці