Харчування проти хвороби Паркінсона

Харчування проти хвороби Паркінсона

Людям, що страждають хворобою Паркінсона, немає необхідності дотримуватися якої-небудь спеціальної дієти, але вживати збалансовану, поживну їжу хворим людям корисно. При правильному харчуванні організм працює ефективніше, людина енергійніша, а дія лікарських препаратів для лікування симптомів хвороби Паркінсона буде ефективнішою.
Перш ніж вносити які-небудь зміни до раціону харчування, слід проконсультуватися з лікарем. Дієтолог може надати вичерпну інформацію про живлення. Тут представлена загальна інформація про поживні речовини, необхідні організму людини, яка допоможе розробити потрібний раціон і режим харчування.
• Їжа має бути різноманітною. З приводу щоденного прийому вітамінних добавок слід проконсультуватися у лікаря.
• Підтримувати вагу на одному рівні допоможе збалансована їжа, а також регулярні фізичні вправи. Про те, яким має бути вага і скільки калорій слід споживати в день, можна дізнатися у лікаря.
• У раціон обов’язково мають бути включені продукти, багаті клітковиною, такі як овочі, варений горох і квасоля (бобові), вироби з цілісного зерна, вироби з висівками, вироби з подрібненого зерна, макарони, рис і свіжі фрукти.
• Слід також вживати продукти з невисоким змістом насичених жирних кислот і холестерину.
• Солодке необхідно обмежити.
• Сіль вживати можна тільки в помірних дозах ( 3г на день)
• Протягом дня слід випивати принаймні 1,5 води.
• Відносно вживання алкогольних напоїв необхідно проконсультуватися у лікаря (алкоголь може перешкоджати дії деяких медичних препаратів).


Ключові слова статті:
ПаркінсонПравильне харчування

Читайте також

Гімнастика при головних болях

Мімічна гімнастика при головних болях Вона відмінно знімає напругу лицьових м’язів, яка може викликати головний біль. Виконувати її потрібно перед

Лордоз, кіфоз і сколіоз

Як ми вже згадували вище, в здоровому хребті є природні вигини вперед і назад (лордози і кифозы). До дегенеративних порушень

Протрузії

Якщо у вас при обстеженні виявлена протрузія диска, то шанси на активне життя без болів ще залишаються. Прийом медикаментів в